Blog v !!!provozu!!!

Zápis Sb>>>TU<

Chat pro Sb!!REKLAMY!!

Přivítání

Juchůůů, našla jsem tu Songu :D

26. července 2011 v 20:40 | Denda

Ahojky,tak dneska měl tatínek narozeniny a proto jsem tu ani nebyla :-). A jestli si pamatujete dávala jsem sem článek,že hledám jednu písničku z reklamy na film SCHIMANSKÝ :D. A dneska mi tatínek řekl jak se jmenuje a jsem strašně nadšená :D. Je to tahle :). Všimni si ankety ;)..

http://www.youtube.com/watch?v=xthFdFGUCzk

Prosím hlásni mi :)

24. července 2011 v 19:22 | Denda

Ahojky je mi to trochu blbé,ale mohli by jste mi hlásnout tady? Všem co mi hlásnou moc děkuji. Jsem tam jako Hilary Duff

Dinopark :P

23. července 2011 v 21:55 | Denda

Ahojky důvod,proč jsem tady dneska nebyla a proto jsem ani nestihla udělat žádné diplomky za bleskovky, je jednoduchý :-P. Byli jsme ve Vyškově v Dinoparku :-) Určitě jste tam někdo z vás byl :). Taky se na to zeptám v anketě :-P.. Aby jste si dokázali představit jak to tam vypadá,dám sem nějaké fotečky :-P :)...Čágo belo :-P

22. července 2011 v 11:51 | Denda

Ahojky všichni :-P. Tak jsem tu a jdeme přidávat články :-)... Teď mi řekněte, co by jste tady třeba uvítali abych tady měla? :-P.. Budu čekat na komenty :)

Ve škole :-!

12. března 2010 v 10:02 | Denda

Ahoojky zlatíčka :-)..Taky jste ve škole a nudíte se tak?To je strašný :D :-P už chci domů..Už jsem sem dlouho nic nepřidala já vím a proto až přijdu ze školy tak se na to rovnou hned vrhnu :-)..A teď pěkně písejte jestli se taky tak nudíte :D :-P papíššekk :-)

Ahoojky :-)

9. března 2010 v 9:54 | Denda

Přeji všem krásné dobré ránoo :-)..Taky u vás tak nádherně svítí??AspoŇ,že jsem nemocná a nemusím do školy :-):-)... A přemýšlím co bych sem tak mohla dát new na blog..Nevíte někdo,???papiq :-*


http://www.tethys.cz/nabidky/2004jar/delfin_skakavy.jpg

Taky nesnášíte ranní vstávání do školy?

8. března 2010 v 6:40 | Denda

Čauky :-) závidím,všem,kteří ještě spinkají a nejdou do školy :-P :-)....Já to úplně nesnáším a určitě nejsem sama,že?:-)..Celej víkend jsem proležela ,protože jsem byla nemocná a najednou zase škola...Strašně rychle to u teklo :-(:-(:-(..Njn ted koukám na hodiny a měla bych asi vyrazit do školy :D tak se tu mějte a odpoledne :-) ahoojíík :-) a pište do komentíku :) papiq :-)

Bréé ránko :-)

7. března 2010 v 8:54 | Denda

Ahooojda :)...Japa se máte a japa jste se vyspinkali?Taky jste nemohli spát?Já teda vůůůbec..Celou noc vzhůruu :-P :-(...A taky kouknu z okna a ono zase více sněhuuu..:-(...To je hrůůza :-(..Ale jinak je venku pěkně :-)..Dneska se můžete ještě zapojit do bleskovky a jinak doufám,že sem přijde hodně lidí :-) tak zatííím :-)

 
 

Reklama