Blog v !!!provozu!!!

Zápis Sb>>>TU<

Chat pro Sb!!REKLAMY!!

Rozloučení

Není mi dobře :((

25. července 2011 v 21:27 | Denda

Tak dneska lidičky končím :(.. Mrzí mě,že jste se nikdo nepřihlásil skoro do soutěže :((.. Není mi dobře, tak si jdu lehnout..Tak se mějte krásně dobrou :(:*

Dobrou nocenku přeju :)

24. července 2011 v 21:21 | Denda

Táák a já se jdu položit do říše knížky :D. Jelikož jsou prázdniny a mám více času,mohla jsem začíst číst knížku :). V době školy jsem na to neměla čas :). Teď čtu knížku ČAS NĚHY od Lenky Lanczové a je to moc zajímavé :). Tak pište komenty a já jdu číst :)..Pak se sem ještě zastavím :). Dobrou :)


Dobrou noc :-)

10. března 2010 v 20:05 | Denda

Ahoojky ...Moc mě mrzí,že jsem sem dneska nic nepřidala..Ale byla jsem se svým miláčččkem a nestihla jsem sem nic dát :-) doufám,že to chápete :D...Mno a jinak už jsem zdravá a tak musím do školy :-( takže tu ráno nebudu...Zejtra odpoledne tu taky nebudu,protože to jedu za broučkem a budu tu asi až zase touhle dobou :-(...Tak se na mě nezlobte a choďte mi sem dál a přidávejte komentíky :-) budu mocky moc ráda :-)...Tak dobrou nooooc pápápá :-)


http://image.tn.nova.cz/media/images/original/Sep2009/552292.jpg

Brou Brou :-)

6. března 2010 v 22:54 | Denda

Jelikož jsem nemocná a rááno bych zase nevstala,tak si půjdu už hajnout :)..Ale zííta se můj bloček rozjede :-) dneska jsem scháněla pár lidí, aby se mi jen juklo na bloček a kdo to udělal tak tomu mooooc děkuji :-) :-*...Přeji všem dobrou noc :-) papíííq :-)


http://www.puzzleshop.cz/img/katalog/131143.jpg
 
 

Reklama