Blog v !!!provozu!!!

Zápis Sb>>>TU<

Chat pro Sb!!REKLAMY!!

Různé

The sims 3 pomoc!

8. srpna 2012 v 10:25 | Denda

Ahoj, mám takovou malou otázečku :). Mám the sims 3 stažené přes torent,takže nemám originální hru ;). Když pak pustím hru, tak mi naskočí takové to okno kde jsou možnosti( play,stažené soubory,narhrané soubory,aktualizace atd.). Píše mi to,že mám nelegální hru a nejde mi to aktualizovat. No jenže já si tam chci nahrát The sims 3 cestovní horečku,ale nejde mi to kvůli té aktualizaci. Nevíte někdo, co s tím?

Podívej se sem- nebudeš litovat ;).

Pro Caroline

8. března 2010 v 17:19 | Denda

Tak tady je ta klikačka :-)...

A tady máš návod aby ti to fungovalo v menu:

1.Otevři si tedy volitelný menu box, nebo nový článek.Do toho si dej obrázek který sis vytvořil.Normálně přes ikonku,která je 7 z prava a vlož si to na blog a dej hned zveřejnit.

2)Až to budeš mít na blogu tak si otevři po druhé zase nový článek a klikni na položku HTML ()


3) Objeví se ti tabulka s krátkým kódem.

10) Teď ta hlavní část...Úplně na konec kódu který tam už je, vlož kód nasledující:


u mě by to vypadalo takhle:


4)Vlastnost obrázku zjistíme tak,že jak jsme si na blog dávali ten první obrázek tak na něj si najedeme na blogu pravým tlačítkem a dáme vlastnosti a tam je.Kvůli tomu jsme si to dávali na blog.


5)Až budeme mít kod zcela jistě udělaný klikneme na AKTUALIZOVAT a ikonka je hotová.Teď by se měla pohybovat a když se naní klikne mělo by vám naskočit váš blog.Ikonku si můžete dát kamkoliv.Já si jí dávám na profil jak vidíte ;)..

Potřebuješ hlásnout někde?Naštiv moji stránku

26. července 2009 v 18:48 | Denda

Achojky,dívíš se,že jsem sem tohle dala?Ano dám to sem,jelikož si myslím,že to není zase tak špatné.A já bych taky někde potřebovala hlásnout.Tkž jestli někdo chce hlásnout tak at písne sem.Ráda hlásnu ;)..Tak písejte pápá


Ps:Jediný co za to budu chtít je,že mi taky něke hlásnete.Ale kde to vám napíšu,až na blog ;).Zatím pápá


 
 

Reklama